Vítejte na blogu Feng Shui Point

Vítejte na mém blogu.

Jmenuji si Zuzana Musilová a věnuji se profesionálně Feng shui již mnoho let. Feng shui zásadně ovlivnilo můj život a celý jej prostupuje. Studiu a praktikování Feng shui se věnuji více než 15 let, kdy jsem se naukou začala zabývat během studia na střední škole. Oficiální certifikaci Feng shui jsem získala v Malajsii, v Kuala Lumpur od Lillian Too.

Zuzana MusilováFeng shui propojuji s psychologií, kterou jsem vystudovala na Palackého univerzitě v Olomouci. Psychologie sama je velkou součástí Feng shui, neboť Feng shui propojuje vnitřní svět s vnějším. Feng shui je mnoho-úrovňové a může nabídnout nejen harmonické bydlení, krásný domov, ale i cestu ke změně, poskytnout potřebný vhled a vážným zájemcům nabídne životní styl.

Feng shui, kterému se věnuji, praktikuji a učím, je jangové Feng shui z větve Hong Kong, odkud získala své znalosti Feng shui i má učitelka Lillian Too. Snaha učit ostatní, jak správně používat Feng shui ve svém životě, mě přivedla i k vytvoření blogu, který jste právě navštívili.

Blog Feng Shui Point vám nabídne inspiraci, poznání, návody, které můžete opakovaně zkoušet. Najdete zde i důležité a funkční rady, vysvětlení, jenž můžete použít či uplatnit ve svém životě. Přečtete si nejrůznější postřehy z konzultací i ze života očima Feng shui. Dále zde najdete odpovědi na otázky, nejasnosti a vše, na co se mě ptáte v emailech nebo při osobních setkáních.

Jestliže se chcete dozvědět, jak používat Feng shui ve svém životě na nejrůznější problémy a situace, neváhejte mi napsat na email fengshuipoint@seznam.cz nebo info@fengshuiterapie.cz. Dotazy se budu snažit zpracovat do článků na blogu.

Pro vážnější zájemce o studium Feng shui nabízím semináře, přednášky, poradenství zaměřené na Feng shui, jejichž přehled najdete zde (Feng Shui Terapie). Na stránkách Feng Shui Terapie najdete také informace o možnostech, jak na sobě pracovat, ať formou seminářů, s pomocí psychologie – Terapie, astrologie nebo cvičení jógy.

V neposlední řadě můžete vybírat z bohaté nabídky Feng shui symbolů, které najdete na eshopu Feng Shui Terapie společně s popisy a vysvětlením jednotlivých symbolů, a z nabídky Feng shui trička na Mantra Fashion, kde pro Vás připravuji kolekce triček s mantrami a symboly Feng shui či jógou.

Na Mantra Fashion se přihlaste k odběru newslettru (v levém menu dole) a dozvíte se více o mantrách a symbolech. Více se dočtete na Mantra Fashion v menu Články (v horním menu).

Ať vám blog i Feng shui přináší radost a spokojenost do všech oblastí života.

 

Zuzana Musilová

 

PS: Pokud se Vám moje stránky líbí, dejte o tom vědět svým přátelům a klikněte na „To se mi líbí“, což můžete udělat také u článků, které Vás zaujaly. Články můžete navíc ohodnotit kliknutím na srdíčko. Děkuji.

 

(55 Posts)

One thought on “Vítejte na blogu Feng Shui Point

 1. Marija Cemerski

  Dobry vecer,

  Potrebovala by som pomoc odbornika na zariadenie bytu… To viete…. Gde postel, pracovny kutik, atd. Este som si vsimla ze sa niekde vo feng shui spominaju aj nejake lietajuce hviezdy….
  Mozno by mi vase rady pomohli prekonat minulost a pomoct v lepsom zivote (aj ked uz mam 61r)
  Dakujem
  Maria

Napsat komentář