Střechy u nových domů

V posledních týdnech jsem si všimla několika nových domů. Byly téměř dostavěné a pravděpodobně se již pracovalo na vnitřních úpravách. Bohužel u všech domů mě zarazila jedna věc, která je z pohledu Feng shui naprosto špatně a které se objevila u všech domů bez výjimky. Černá střecha!

Vyhněte se bydlení v domě s černou střechou.

cerna_strecha

(55 Posts)

2 thoughts on “Střechy u nových domů

 1. Martina

  Dobry den,
  cetla jsem Vas clanek ohledne cerne sterchy, mohu se zeptat, proc je cerna strecha spatne a jakou tedy doporucujete?
  Jeste bych se rada zeptala, pri pouzivani kamenu na podporu vztahu se maji pouzivat take parove kameny nebo staci jeden? Mam v tom trosku zmatek, vim, ze v loznici by vse melo byt parove, tak mi neni jasne, jestli i ty kameny, napr ametyst?

  Dekuji a pekny vecer preji Martina

  1. Zuzana Musilová Post author

   Dobrý den,

   černá střecha patří elementu vody, ale střecha samotná je element ohně. Voda ničí oheň a tím i celkové Feng shui, tedy i štěstí obyvatel domů s černou střechou. Elementu oheň odpovídá červená barva. Z pohledu Feng shui je tedy ideální červená střecha.

   Co se týká kamenů pro podpoření vztahu, není vhodné obecně používat pro podporu pouze prvek v množství 1, ale většina podpor vztahů se páruje. V případě kamenů doporučuji použít kameny v páru nebo přímo mísu plnou kamenů, což je daleko lepší a silnější Feng shui.

   Na druhou stranu, v případě Ametystu, který používáte pro udržení partnera ve vztahu a zabránění nevěře, se používá jeden kámen pod postelí.

   Vždy však platí, že jsou-li kameny v ložnici ve větším množství, je to vždy lepší. Jediné, na co si musíte dát pozor je sektor, v němž je ložnice jako místnost umístněná v rámci celého bytu. Kameny jako podpora se nehodí do všech sektorů.

Napsat komentář