Mít vše, co si přejete

Kolikrát vás už napadla myšlenka „mít vše, co si přeju“. Kolikrát se proměnila myšlenka „mít vše, co si přejete“ ve skutečnost?

Myslíte si, že je nebo není možné mít vše, co si přejete? To je podle mne zásadní otázka. Je možné mít vše, po čem toužíte? ANO.

Doopravdy je možné, abyste získali, cokoli si přejete, po čem toužíte! Pokud nevíte, jak byste mohli dosáhnout, co si přejete, nabízím návod:

  1. Nejdříve si ujasněte co nejpřesněji, co si přejete.
  2. Představte si v duchu vnitřním zrakem, co si přejete. Snažte se uvidět, jaké to bude, až získáte, co si přejete.
  3. Usmějte se a poděkujte.
  4. Opakujte co nejčastěji během dne, každý den.

Pokud si dokážete představit to, co si přejete, pak se to stane. Bohužel, nejčastěji se to děje v negativních případech. Kolikrát se vám již přihodilo to, čeho jste se nejvíc báli? Strach si lidé umí představit ze všech věcí nejlépe. Naučíte-li se ale představovat věci, které si přejete, přání se promění ve skutečnost.

Ukázka na příkladu:

Přejete si získat práci. Představte si firmu, ve které chcete pracovat. Představte si, že vcházíte do firmy, kde vás čekají, vítají a vedou do vaší kanceláře nebo k vašemu pracovnímu stolu. Všichni vás zdraví a jsou rádi, že jste konečně přišli. Sedáte si na své místo a začínáte pracovat. Vnímejte radost, že máte svou vysněnou práci a usmějte se. Nezapomeňte poděkovat.

Jiný příklad:

Přejete si nové auto. Představte si značku, typ auta, jeho barvu. Vidíte auto zaparkované ve své garáži nebo před domem. Představte si, jak nasedáte do vysněného auta, prohlížíte si vnitřní výbavu. Startujete a vyjíždíte na cestu ve svém vysněném autě. S radostí se usmíváte, protože jedete ve svém vysměnném autě. Nezapomeňte poděkovat.

Ještě jeden příklad:

Přejete si partnerský vztah. Představte si svého partnera, který k vám přichází. Objímá vás, políbí. Představte si, jaké to bude, až budete spolu. Co budete dělat? Jak budou probíhat vaše schůzky? Jaké vlastnosti na svém partnerovi obdivujete, co na něm máte ráda. Představte si, jak vám partner vyznává lásku. Snažte se vnímat lásku, kterou cítíte k partnerovi a on k vám. S úsměvem se dívejte na svého partnera, který vás miluje. Nezapomeňte poděkovat.

(55 Posts)

2 thoughts on “Mít vše, co si přejete

  1. Michaela

    Mila Zuzanko Musilova,
    Jsem stastna,ze jste udelala tyto stranky,diky nimz mam moznost byt stale s Vami- mym ucitelem a radcem,kdyz nemam v soucasne dobe prilezitost se s Vama videt osobne a pracovat na sobe,s prostorem doma,jogou atd. Pomahate timto blogem nejen mne,ale urcite i spouste lidem, dekuji. Moc Vam preji mnoho krasnych a uspesnych dni:-)

Napsat komentář